تولید کننده انواع نرم افزارهای پزشکی، آخرین اخبار فناوری روز دنیای پزشکی، نرم افزارهای رایگان پزشکان

اسکنري كه سرطان پستان را در يك چشم بهم زدن تشخيص مي دهد (breast cancer)

اسکنري كه سرطان پستان را در يك چشم بهم زدن تشخيص مي دهد (breast cancer)

پرفسور ژی پنگ وو اسکنر پستان  قابل حملی بر اساس فرکانس رادیویی ابداع کرده که قادر است وجود تومورهای خوش خیم و بد خیم موجود در پستان را در عرض یک ثانیه بر روی صفحه نمایش کامپیوتر نشان دهد.

 
استفاده از فراکانس رادیویی یا فناوری ماکروویو برای تشخیص سرطان سینه توسط محققان امریکایی، کانادایی و انگلیسی به اثبات رسیده است. اما تا به امروز برای اماده شدن تصویر چند دقیقه ای زمان لازم بود و این کار می بایست در بیمارستان یا مرکز مراقبت متخصص انجام میشد.
 
پروفسور وو میگوید: بیماران نگران میتوانند تصاویر ویدیویی واقعی را با استفاده از اسکنر فرکانس رادیویی را مشاهده کنند که به وضوح و آسان وجود تومور را نشان میدهد.
 
این دستگاه آزمایش کننده نه تنها سریع تر و کم اذیت تر است بلکه با آن می توان خانمها را در جراحی های GP آزمایش کرد که بطور چشمگیری متواند به کاهش زمان انتظار کمک کند و در برخی موارد از ماموگرافی اشعه ایکس غیرضروری اجتناب کرد. همچنین از این اسکنر میتوان در خانه برای نظارت مداوم از سلامت پستان استفاده کرد. نقطه قرمز نشان دهنده وجود تومور در پستان است

ارسال نظر

متمامی حقوق و امتیازات اعم از طراحی قالب و مطالب برای شرکت محاسبان ارتباطات هوشمند محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری با ذکر منبع مجاز خواهد بود.