تولید کننده انواع نرم افزارهای پزشکی، آخرین اخبار فناوری روز دنیای پزشکی، نرم افزارهای رایگان پزشکان

شبیه ساز اکو که از راه قفسه سینه کار قلب را انجام میدهد

شبیه ساز اکو که از راه قفسه سینه کار قلب را انجام میدهد

شبیه ساز اکو که از راه قفسه سینه کار قلب را انجام میدهد, تجربه ی کلاس درس بدون قلب انسان را ارائه میدهد.

echo mohaseban

یک شرکت مبتکر پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مستقر در لندن شبیه ساز اکوکاردیوگرافی از طریق قفسه سینه (TTE)ارایه داده است براساس مدل سازی مجموعه ای از ابزارهای کارکرد قلب,این شبیه ساز شامل یک نیم تنه مانکن، کاوشگر و نرم افزار تجسم است.

این بسته امکان تصویربرداری TTE شبیه سازی شده در زمان واقعی  از قلب مجازی را بااستفاده از یک مانکن فراهم می اورد.نیم تنه مانکن در اندازه واقعی ودارای پوست نرم با نشانه های کالبد شکافی دقیق و قابل لمس است. برای کمک به قرار گرفتن کاوشگر سونوگرافی دستی. صفحه نمایش نیز این امکان را به کاربر می دهد تا موقعیت کاوشگر را بر روی قفسه سینه مجازی شناسایی کند و همچنین جهت صفحه سونوگرافی را مشاهده کند.

صفحه نمایش کالبدشکافی شامل بازنمایی از دیواره قفسه سینه، دنده ها، جناق سینه، ستون فقرات و همچنین عروق بزرگ، ریه ها، پرده دور قلب، دیافراگم و کبد می باشد. این ساختارها به شکل سنوگرافی با تاثیرات واقع گرایانه در تصویربرداری قلب نمایش داده میشوند.

ارسال نظر

متمامی حقوق و امتیازات اعم از طراحی قالب و مطالب برای شرکت محاسبان ارتباطات هوشمند محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری با ذکر منبع مجاز خواهد بود.