نرم افزار طب سنتی
2021-08-05
نرم افزار تخصصی چشم
2021-08-05

نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان

 

نگاهی کلی به نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان :
ویژه کلینیک ها و مطب های پوست، مو، زیبایی و لیزر
-شاید به عنوان کلینیک پوست و لیزر اولین چیزی که برای شما اهمیت دارد امکان تعریف بخش ها و دستگاه های مختلف است.
-امکان تعریف بخش ها و سرویس های مختلف با تعرفه های مرکز شما در این نرم افزار وجود دارد.
-آیا تمایل به وارد کردن پکیج های مورد نظر خود را دارید؟ این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا بتوانید پکیج های خود تعریف نموده و حتی پرینتی به عنوان وقت دهی پکیج برای تاریخ های مختلف مراجعه بیمار خود ارائه دهید.
-وقت دهی این نرم افزار کاملا حرفه ای و بر اساس اتاق، دستگاه، پزشک و… امکان پذیر است.
-ثبت اطلاعات مورد نیاز هر دستگاه مثل فرکانس، طول موج، تعداد شات و… برای پرونده بیمار به درخواست شما بر مبنای هر دستگاه امکان پذیر است.
-برای هر فرد قبض صادر نموده و از کلیه اطلاعات در محدوده تاریخی مورد نظر گزارش تهیه می کند که این قبض کاملا با مشخصات و آرم کلینیک شما تهیه می گردد.
– در نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان هر فرد پرونده ای دارد که کلیه سوابق و مراجعات فرد در آن ثبت گردیده و با یک کلیک برای شما نمایش داده می شود.
-مسلما یکی از مهمترین امکانات یک نرم افزار مناسب کلینیک پوست و زیبایی، امکان گزارش گیری از اطلاعات درج شده در آن است که در نرم افزار تخصصی پوست و مو محاسبان این امر در قسمت گزارش گیری دیده شده است.

اطلاعات نرم افزار تخصصی پوست و مو محاسبان :
زیبایی پدیده‌ای ایست که همه افراد به آن علاقه داشته و تمایل دارند جاودان باقی بماند. از این رو تعدد مراجعه‌کنندگان به مطب‌ها و کلینیک‌های پوست و زیبایی بسیار زیاد است. پزشکان و متخصصین این حوزه سعی بر آن دارند تا با انجام خدمات به موقع و باکیفیت بتوانند سهم زیادی از متقاضیان را از آن خود نمایند. یکی از روش‌های مدیریت یک کلینیک زیبایی استفاده از نرم افزار تخصصی پوست و مومحاسبان است. نرم افزارتخصصی پوستی که بتواند اطلاعات مربوط به یک مجموعه زیبایی را یکپارچه کرده و آن‌ها را مدیریت و سازمان‌دهی نماید. نرم افزار تخصصی پوست و مو تولید شده در شرکت محاسبان هوشمند با در نظر گرفتن تمامی نیازهای یک مجموعه زیبایی علاوه سازمان‌دهی و مدیریت اطلاعات، توانسته دغدغه‌های پزشکان را از بین ببرد. نرم افزار تخصصی پوست و مو شرکت محاسبان هوشمند با بهره‌گیری از دانش پزشکان و برنامه نویسان توانسته تمامی نیازهای مربوطه را پوشش دهد. محیط نرم افزار تخصصی پوست و مو شرکت محاسبان هوشمند به گونه‌ای طراحی شده که هر فردی بتواند به راحتی با آن کار کند. محیط کاربردوستانه و بومی‌سازی شده برای این نرم افزار یکی از نقاط قوت آن است که نگاه بسیاری از پزشکان در این حوزه را به خود معطوف ساخته است. هر آنچه که یک مجموعه‌ی زیبایی برای انجام امور نیاز دارد در نرم افزار تخصصی پوست و مو محاسبان که از تولیدات برتر شرکت محاسبان هوشمند در نظر گرفته شده است. مجموعه‌هایی که تحت پوشش نرم افزار تخصصی پوست و مو محاسبان هستند برای استفاده از سایر برنامه‌ها بی‌نیاز می‌شوند. از آنجایی که نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان به صورت چندبعدی و چندبخشی تمامی موارد را رد نظر گرفته است دیگر نیازی به استفاده از سایر برنامه‌های کامپیوتری نمی‌باشد. در این مطلب در مورد برخی از امکانات جالب این نرم افزار توضیح خواهیم داد.
مهمترین ویژگی‌های نرم افزار تخصصی پوست و مو محاسبان :
امکانات در نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان ویژه کلینیک‌ها و مطب‌های پوست، مو، زیبایی و لیزر می‌باشد. در تمامی این مراکز با استفاده از قابلیت‌های مختلف این برنامه می‌توان تمامی امور را به بهترین شکل انجام داد.

مطمئناً در یک کلینیک پوست و لیزر اولین چیزی که برای کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است، امکان تعریف بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف است که در نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان قرار دارد. این نرم افزار شامل تعریف بخش‌ها و سرویس‌های مختلف با تعرفه‌های مختص شما است. در این برنامه می‌توانید پکیج‌های مختلف خدماتی را تعریف نموده و قیمت‌گذاری نمایید. از این پکیج‌ها می‌توانید برای وقت دهی بیماران و ارائه پرینت به آن‌ها استفاده نمایید. نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان به شما این امکان را می‌دهد تا اتاق، دستگاه و اپراتورهای مختلف را بر اساس روز و شیفت کاری تعیین نمایید. نوبت‌دهی نیز برای بیماران بر اساس همین الگوریتم تنظیم گردیده است. نوبت‌دهی در نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان با توجه به درخواست بیمار برای نوع سرویس مورد نظر و روز انتخابی، با روزهای کاری و اتاق‌ها و دستگاه‌های مرتبط تنظیم شده و تاریخ و ساعت به شما ارائه می‌دهد. نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان امکان ارسال پیامک یادآوری نوبت را برای بیماران فراهم آورده تا نظم در مجموعه نیز برقرار باشد. ثبت اطلاعاتی که مربوط به هر دستگاه است، اعم از طول موج، تعداد شات و … در نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان انجام می‌شود و این امکانات به هر میزانی که برای مراجعین استفاده می‌شود قابل ذخیره شدن در پرونده آن‌ها است. پرونده بیماران بخش بزرگی از نرم افزار کلینیک پوست است که قابلیت ثبت هرگونه اطلاعات را برای مراجعه‌کننده در آن فراهم آمده است. عکس قبل و بعد از انجام هر نوع خدماتی در پرونده مراجعین در نرم افزار تخصصی پوست و مو محاسبان ثبت می‌شود تا تمامی تغییرات کاملاً مشهود باشد. نرم افزار آزمایشگاه نیز شامل نرم افزار های مدیریتی میباشد.
بخش های مختلف نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان :
کلیه سوابق، مراجعات و انواع خدمات و سرویس‌هایی که هر فرد در کلینیک زیبایی شما دریافت نموده است در پرونده‌اش ثبت و ذخیره‌سازی می‌شود. نوع پرداخت‌های مراجعین می‌تواند به صورت نقدی یا از طریق دستگاه پرداخت الکترونیکی باشد. نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان با اتصال به دستگاه پرداخت الکترونیکی تمامی هزینه‌ها را مستقیم بر روی پوز نمایش می‌دهد و بیمار می‌تواند آن را به راحتی پرداخت نماید.
در بخش پذیرش نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان می‌توان علاوه بر اطلاعات هر بیمار در پرونده‌اش موارد مربوط کلیه سوابق و مراجعاتی را که انجام شده تنها با یک کلیک گزارش گرفت. به طور کلی بخش گزارش دهی در نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان بسیار گسترده بوده و با جزئیات مختلف گزارش‌های متعددی می‌توان از برنامه دریافت نمود. قبض‌هایی که در پذیرش توسط نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان قابلیت صادر شدن برای بیماران را دارد می‌تواند شامل سربرگ و یا لوگوی کلینیک شما باشد. تهیه گزارش از جزئیات قبض‌های صادر شده با تعداد و سایر موارد در این برنامه میسر گردیده است. برای مدیریت درمانگاه خود میتوانید از نرم افزار درمانگاه استفاده کنید.
بخش انبارداری و حسابداری که در نرم افزار تخصصی پوست و مو محاسبان تعبیه شده است امکانات و ویژگی‌های فراوانی دارد و شما را برای استفاده از برنامه‌ی دیگری بی‌نیاز می‌نماید. منشی‌ها و اپراتورهای دستگاه‌ها در نرم افزار تخصصی پوست و مو محاسبان با توجه به تعداد روزها و ساعت‌های کاریشان می‌توانند گزارش به پزشک و مدیر خود ارائه دهند. از این رو نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان قابلیت محاسبه حقوق این افراد را نیز دارد.
یکی از ویژگی‌هایی که باعث محبوبیت نرم افزارتخصصی پوست و مو محاسبان شده است این است که مدیران این مراکز به صورت آنلاین و از راه دور می‌توانند شاهد تمامی اطلاعات و اتفاقات موجود در مرکز زیبایی خود باشند. نرم افزار تخصصی پوست و مو محاسبان این امکان را به پزشک و مدیر مجموعه می‌دهد تا از هر نقطه و در هر جا اطلاعات مراکز مختلف خود را به‌روز و آنلاین ببینند. این قابلیت برای مراکز پوست و لیزری که به صورت زنجیره‌ای کار می‌کنند بسیار مناسب است.